1. Planet MTB 10GBASE-LR/SR/BX/T Modules

    • Alle MTB 10GBASE Modules
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • LR/SR/BX/T Modules
    • SFP+ multi-source agr compliant
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 47,19 € 39,00
  2. Planet MGB-2G series 2500BASE-X Transceiver

    • Alle MGB 2G Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • Nagenoeg alles op voorraad
    • Duplex/Single LC connector
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 47,19 € 39,00
  3. Planet MFB-series 100BASE Transceiver

    • Alle MFB Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
    • 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 25,41 € 21,00
  4. Planet MGB-series 1000BASE Transceiver

    • Alle MGB Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • Nagenoeg alles op voorraad
    • Duplex/Single LC connector
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 27,87 € 23,03
  5. Planet RKE-DIN set voor DIN Rail

    • Ophanging voor DIN-Rail
    • Geschikt voor veel industriële units

    € 7,93 € 6,55
  6. Planet RKE-10B Rack-set voor 19"-rack

    • Ophanging voor 19" Rack
    • Geschikt voor veel 10" units

    € 9,43 € 7,79
  7. Planet RKE-10A Rack-set voor 10"-rack

    • Ophanging voor 10" Rack
    • Geschikt voor veel 10" units

    € 7,93 € 6,55
  8. Planet MFB-TFA40

    • SFP-Port 100Base-BX Transceiver
    • Single mode
    • WDM/Bidi LC
    • TX: 1310 nm, RX: 1550nm
    • 40 kilometer

    € 53,85 € 44,50
  9. Planet MFB-F20

    • SFP-Port 100Base-FX Transceiver
    • 1310 nm
    • 20 kilometer

    € 34,88 € 28,83